Agencja

Wydawniczo

Reklamowa 

Encyklopedia chińskiej wiedzy o seksie i seksuologii

 

Opracowanie zbiorowe chińskich Autorów

 

Ze wstępem prof. Zbigniewa Lwa- Starowicza 


Wydawnictwo:    Wielkiej Encyklopedii                                 Chin

Ilość stron:           336
Oprawa:                miękka + futerał 
Wydanie:               2011 r.

ISBN:                     978-83-86169-56-7 

ZE WSTĘPU

 

„…Chińskie doświadczenia, dorobek, prezentacje chińskiego seksu i erotyki, wychodzą naprzeciw wzrastającym potrzebom w tym zakresie polskich Czytelniczek i Czytelników tego rodzaju literatury: i to wychodzą w bogatej prezentacji wiedzy o chińskim seksie i erotyce, zawartej w tej encyklopedii.

Uważam, że udostępnienie czytelnikom w Polsce przetłumaczonego dzieła chińskich Autorów można ocenić jako znaczące wydarzenie.

Książka ma wiele zalet. Wymienię ważniejsze z nich:
1. Umożliwia poznanie bogatych a mało znanych u nas tradycji chińskiej sztuki seksualnej, kultury i poezji erotycznej. Niewiele jest na świecie kultur o tak pozytywnym nastawieniu do seksualności. Chi}ska seksuologia opiera si na wielowiekowych tradycjach. Wiele zaleceń chińskiej sztuki miłosnej zostało wykorzystanych w leczeniu zaburzeń seksualnych na Zachodzie, np. metody treningowe opóźniające wytrysk, poprawiające poziom erekcji członka.

2. W kulturze chińskiej seksualność jest traktowana wielowymiarowo, np. jako integralna część osobowości, relacji partnerskich, instytucji małżeństwa, rodziny, społeczeństwa.

3. Praktyczne rady zawarte w książce służą promocji zdrowia seksualnego, harmonijnej więzi erotycznej w związkach, zapobieganiu problemom i zaburzeniom seksulanym.”

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz

ul. Żurawia, Warszawa

Warszawa, ul. Bracka